07.09.2022
Bölge Müdürlüğümüzde Temmuz Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Bölge Müdürümüz Dr. Mimar Sinan Özkaya Başkanlığında,  Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İşletme Müdürlerinin katılımlarıyla, Ardanuç Orman İşletme Müdürlüğümüz toplantı salonunda Temmuz ayı değerlendirme toplantısı yapıldı.

Düzenlenen toplantıda, Artvin Orman Bölge Müdürlüğümüzün sınırları içerisinde bulunan Orman İşletme Müdürlükleri tarafından yürütülen ormancılık ve diğer faaliyetlerle ile gerçekleşmelerin Temmuz ayı itibariyle durumları değerlendirildi.

2022 yılı program ve hedeflerin değerlendirildiği toplantıda, Şube Müdürlerimiz kendi birimiyle ilgili çalışmalarının hangi aşamada olduğunu aktardı.  2022 yılı faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi sırasında karşılaşılan sorunlar ve eksiklikler tartışılarak her şube müdürlüğünün çalışmaları ayrı ayrı değerlendirilerek, tespit edilen eksikliklerin giderilmesi hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantı sonunda program ve hedeflerimizin tam olarak gerçekleştirilebilmesi için ilgili birimlere gerekli talimatları veren Bölge Müdürümüz Dr. Mimar Sinan Özkaya, tüm katılımcılara teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.Yazdır